Mnichovo Hradiště - Kaipan / Speedster sraz 14. 5. 2005

Další klubový sraz našeho stále se rozšiřujícího klubíku byl tentokrát menší než obvykle. Je nás sice už osm, ale nakonec jsme přijeli jen my dva s Mírou. Dave ma Speedstera v servisu a zbytku se zřejmě nechtělo brzo ráno vstávat :-).

Sraz většiny aut proběhl kus za Prahou a pokračovalo se směrem Mnichovo Hradiště. Naše dva Speedstery se tak museli schovat do skupinky asi deseti Kaipanů a brát ohledy na tato pomalejší vozidla :-)). Samotná akce byla skvělá, počasí nám navzdory předpovědím přálo, grilované klobásky byly výborné a hned po menším posilnění jsme vyrazili trénovat slalom.

V měřeném slalomu jsme se neumístili vůbec špatně (tuším, že jsem byl třetí a Míra určitě také moc nezaostával :o)), sprint a jízda mezi kužely se také povedla a tak jsme si celý den opravdu výborně užili. Kromě Kaipanů a další replik Lotusu Super 7 dorazily i tři Mazdy MX5 (dvě první a jedna druhá generace), kterým to jezdilo také skvěle, stejně jako Opelu Vectra 2.5 v úpravě Irmischer, který nás poměrně překvapil. Škoda, že se nezúčastnilo i opodál parkující Porsche 911.

Tak jen doufám, že příště nás bude víc, protože sraz všech osmi Speedsterů by byl opravdu skvělý. No třeba to vyjde...

Twinsen